TEK DÜNYA DÜZENİ KÜRESELCİLİĞİYLE YÜZLEŞMEK. CANAVARIN YÜKSELİŞİ VE DÜŞÜŞÜ

5KITA HABER ARŞIV2 MAKALELER. POLİTİKA
Spread the love

Peter Koenig

Efsaneye göre, işler ters gittiğinde ve herkes daha iyi zamanlar için umut ettiğinde, yeni bir barış ve uyum çağı ortaya çıkmadan önce daha da kötüye gitmeleri gerekir.

Şimdi bu kavşaklarda olabiliriz. Canavar yükseliyor. Ama onun düşüşü görünürde.

Anlamalıyız ki, Canavar Büyüktür. Bu çok büyük. Olağanüstü derecede büyük ki, insanlık kayıtlı tarihte hiç böyle bir şeyle karşılaşmadı.

Bu yüzden, uygun şekilde hazırlansak iyi olur.

Düşünün, küçük bir mendil veya bir cep karesi (küçük bir dekoratif yaka aksesuarı), çarşafı kontrol etmeyi amaçlayan büyük bir beşli kral boy çarşaf üzerinde oturuyor. Bu, dünya nüfusunu Tek Dünya Düzeni’ne (OWO) dönüştürmeyi amaçlayan küreselci Kült Elit’tir. Bu olmayacak. Bu o kadar saçma bir görüntü ki, sadece bir megaloman şeklinde ortaya çıkabilirdi – WEF ve onun Ustası Klaus Schwab ve onun sahne arkasındaki para ustaları da budur.

Ne kadar güçlü olduklarını düşünürlerse düşünsünler, dünyayı kölelerine zulmederek, Biz, Halk, bunun olmayacağından emin olacağız. OWO saflarındaki çatlaklar zaten açıkça görülebilir.

Yeni slogan güle güle OWO-Globalism ve yeni çok kutuplu dünyaya hoş geldiniz.

Aslında, yavaş yavaş doğu-batı kutuplaşmasına dönüşen bir dünya, giderek daha hızlı bir şekilde birden fazla şekilde çürüyen bir batı var – parasal olarak, siyasi etik açısından, batılı ve şimdiye kadar batı eğilimli hükümetlerin ve en azından hükümetlerinin üçte ikisinin hükümetlerine şiddetle karşı çıkan desteğin bocaladığı.

Dikkat edin, henüz tam olarak orada değiliz – batının çöküşü noktasında.

Bununla birlikte, ışığın parladığı duvardaki çatlak [ünlü bir Leonard Cohen şarkısını yeniden ifade ederek] ışığın hakim olması için muazzam bir umut veriyor.

Büyük Resim – nedir bu?

Büyük Resim’in üç ana dalı, Canavar’ın yerine getirmesi gereken üç ana hedefi vardır. Canavarı çok dokunaçlı bir Canavar-Ahtapot olarak hayal edin. Öncelik sırasına göre değil, eşzamanlı bir buldozer yaklaşımı olarak listelenmiştir, bunlar şunları içerir:

i) Dünya çapında kitlesel nüfus azalması, soykırım; Gates’in ve Rockefeller’ın ve diğerlerinin on yıllardır üzerinde çalıştıkları öjenist bir gündem ve zaten selefi nesiller öjenik ile takıntılıydı. Daha az insan, daha az “işe yaramaz yiyiciler” – ve kıt, yenilenemeyen kaynakların tüketicileri. İsrailli “entelektüel” ve WEF’in ebedi CEO’su Klaus Schwab’ın yakın danışmanı Yuval Noah Hariri;

ii) Varlıkların alt ve orta kademelerden en üste kaydırılması – elitler, milyarderler, bireyler ve BlackRock, Vanguard, State Street gibi kurumsal finansman; diğerleri Fidelity, City Bank, Bank of America ve daha fazlasını içerebilir.

İlk üçü tek başına hissedarlar olarak birbirine bağlıdır ve dünya çapında tahmini 25 trilyon doları kontrol eden, onlara 100 trilyon ABD Doları’nın üzerinde bir kaldıraç gücü veren (dünyanın yaklaşık 90 trilyon ABD Doları GSYİH’sına kıyasla) bir bütün olarak hareket edebilir, böylece dünyadaki her ülke üzerinde sanal kontrole sahip olabilir ve

iii) Her şeyin dijitalleştirilmesi, her şeyin her şeye bağlanması, sonunda mega-güçlü ultra kısa dalgalar 5G ve yakında 6G gelecek. Bu elektromanyetik dalgalar sayesinde beynimize erişebilirler. Klaus Schwab’ın hayali. Dünya çapında dijital şekilsiz vaxx-pass’ları içerir, kötü şöhretli QR kodu veya benzerleri ile yönetilir, pratik olarak sınırsız bilgi depolama kapasitesine sahiptir.

Şu anda her birimiz hakkında 30.000’den fazla bilgi depolama potansiyeline sahiptir. QR kodunu yönetenler, sizi kendinizi tanıdığınızdan daha iyi tanırlar. Bill Gates’in Gündem Kimliği 2020’nin güncellenmiş bir versiyonudur.

Dijitalleşme, ilk adım olarak, hayatta kalan her vatandaş üzerinde deri altı bir çip içerebilir – şu anda İsveç ve Danimarka gibi bazı İskandinav ülkelerinde gönüllü olarak uygulanmaktadır, sağlık kayıtları, banka hesapları, kiminle konuştuğunuz, nereye seyahat ettiğiniz, nerede ve ne satın aldığınız, ve-ve-ve-ve-ve – dahil olmak üzere sizinle ilgili her bilgiyi saklayıp izlemektedir.

Daha sonra, muhtemelen sadece bir QR kodu veya halefi şeklinde veya kapasitesinde, vücudumuza enjekte edilen bir elektromanyetik alan aracılığıyla vücudumuza kazınmış elektronik bir parmak izi olacaktır – örneğin grafen oksit – covid vaxxes bahanesiyle veya sonunda popülasyona icat edilen ve zorlanan herhangi bir vaxxe.

Bir sonraki, “yeni” grip-vaxx olabilir – zaten bir yenilik olarak ilan edilmiş, pratik olarak test edilmemiş, ancak sonbahar mevsimi için hazır. Farkında olun ve dikkatli olun!

Zaten Küresel Kuzey’e büyük ölçüde hakim olan dijital para, Gündem 2030’un sonuna kadar veya daha erken bir zamanda norm haline gelecektir – eğer BİZ, Halk, bunu durdurmazsak. – Ve evet, yapabiliriz. Dijital para bizi dijital kölelere dönüştürecekti; Dijital para, davranışlarımıza bağlı olarak Kült Kabal tarafından istenildiği zaman engellenebilir veya tamamen çalınabilir.

Tam boyutlu resmi görmek için tıklayınız

Endişelenmeyin, Klaus Schwab’a göre, sonunda hiçbir şeye sahip olmayacağız, ancak mutlu olacağız – bu Büyük Sıfırlama’nın yeniden ifade edilen sonu. Zihnimiz artık bağımsız düşünmeyecek, ancak 5G ve covid ve hala gelecek olan diğer vaxxes tarafından enjekte edilen grafen oksit, insanlardan sözde “trans insanlar” (Klaus Schwab’ın 2016’da İsviçre Fransız TV’si ile yaptığı röportajda kullandığı ifade), temelde işe yaramaz ve vazgeçilebilir köleler yapacak, çünkü robotlar ve Yapay Zeka (AI) insan rollerini devralmış olacak.

Bu hedeflerin hepsi WEF’in Büyük Sıfırlaması’nda bir şekilde veya başka bir şekilde ele alınmıştır. Bir göz atmak için zaman ayırmaya değer olabilir. Çoğu kütüphane temasa geçti, gülümseyerek cevap verdi, kitabı taşımıyorlar; bu canavar planıyla ilişki kurmamayı tercih ederlerdi.

İşte The Great Rereset için Amazon bağlantısı.

Tam boyutlu resmi görmek için tıklayınız

Küreselci gündem yavaş yavaş parçalanıyor. WEF’in Davos’taki küreselleşme karşıtı eğilimi hakkında bunu görün, Mayıs 2022.

Yine de, küreselciler savaşmaya devam ediyor. Umutsuz bir oyun. Ancak, küreselci dürtülerini, sürekli yalanlarla, ahlaksız ve büyük ölçüde yasadışı olarak edinilmiş finansal servetin anlatılmamış zenginlikleriyle, muhtemelen milyonlarca kurbanı – ve Tanrı korusun – III. Dünya Savaşı’na yol açan, potansiyel olarak sert bir nükleer savaş anlamına gelen bir süreliğine genişletebilirler.

Canavar hala yükselişte. Bu onun kazandığı anlamına gelmez.

Birçoğumuz fark etmeyebiliriz. Ayrık, ama ölümcül. Tüm sağduyusunda, ne planladığını, insanlık için neyin saklandığını duyurmaya devam ediyor. Canavarın muhtemelen ait olduğu Kült, Luciferian Kültü, başarılı olmak için, eylemini çok önceden duyurmak zorundadır. Onlar, Tarikat, zenginleşmesinler diye.

Tarikatın Uyarıları

Tarikat, son 50 yıl boyunca bizi defalarca uyardı. Bize her zaman onların ve destekçilerinin planladıklarını önceden söyledi. Ve bu son yirmi ila otuz yılda artan yoğunlukta. Sadece birkaç örnek. Çoğumuz onların uyarılarını rahatça görmezden geldik.

Rio’daki 1992 Dünya Zirvesi – resmi adı Birleşmiş Milletler Çevre ve Kalkınma Konferansı (UNCED), 3-14 Haziran 1992 tarihleri arasında Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde yapıldı. Roma Kulübü’nün ünlü 1971 tarihli “Büyümenin Sınırları, Dünya Nüfusu, Çevre ve Ekonominin Bir Simülasyon Modeli” ne dayanıyordu. Model, önümüzdeki 50 ila 100 yıl içinde, yani hemen hemen şimdi başlayan bir çevre felaketini öngördü.

Roma Kulübü, Dünya Zirvesi takma adıyla, bugün Küresel Isınma ve İklim Değişikliği Gündemi olarak bilinen şeyin itici gücünü verdi – ticari yan vuruşu olan Yeni Yeşil Anlaşma ile.

Bildiğiniz gibi, Roma Kulübü bir Avrupa icadı değildi, isminin sizi inandırabileceği gibi. Bu bir Rockefeller girişimiydi.

9/11, yeni bir dönemi ilan etmek için ölümcül, şiddetli bir olaydı – toplam kontrole yükselen, kişisel özgürlüklerden yoksun bırakılan, sık sık aşağılayıcı ve utanç verici havaalanı güvenlik kontrolleri ile kısıtlamalar dönemi. İyi örgütlenmiş korkunç 9/11 yıkımından birkaç hafta sonra, Vatanseverlik Yasası Kongre’den geçirildi. 9/11’den çok önce hazırlanmıştı. ABD vatandaşlarını insan ve vatandaşlık haklarının yaklaşık% 90’ından mahrum bırakıyor.

Benzer acil durum tipi yasalar, ABD’nin siyasi ve parasal doktrinini takip eden ülkelere atıfta bulunarak, Avrupa’da ve diğer sözde “batı ülkelerinde” kolaylıkla kabul edildi. Küresel Kuzey’in veya Batı’nın çoğu (Avustralya, Japonya, Güney Kore ve Yeni Zelanda da dahil olmak üzere), şu anda Büyük Sıfırlama Gündemi ile ilgili konularda Parlamentolarını büyük ölçüde atlatmakta olan bir tür “acil durum mevzuatı” altında yaşıyor.

Nüfuslarının çoğunun, Parlamentolarının kısmen devre dışı bırakıldığına dair hiçbir fikri yok.

Covid-19: Büyük Sıfırlama – Yeniden Ziyaret Edildi. Korkunç tehditler, itaatin ödülleri…

2010 Rockefeller Raporu, BM Gündemi 2030’un içeriğini dört Bölümde tasvir etmektedir. İlki Lockstep senaryosunu açıklar. Dünyanın, 193 BM üyesi ülkenin, Covid-19 plandemiği için dünya çapında ilan edilen karantinadan sonra yaşadıklarının hemen hemen aynısı. Kilit adımda, her hükümet, DSÖ tarafından dikte edilen, korku tarafından aşılanan ve zorlanan katı kuralları yok eden aynı insan haklarını izledi. Bu 2010 Rockefeller Raporu’nun tamamına bakın – “Senaryo Çerçevesi” ve “Senaryo Anlatıları” bölümleri özellikle ilgi çekicidir.

Tam boyutlu resmi görmek için tıklayınız

Bill Gates’in – TedTalk Şubat 2010’da San Diego’da – şunları savundu:

“Gerçekten iyi bir iş çıkarıyorsak (aşılama], dünya nüfusunu% 10 ila% 15 oranında azaltabiliriz.”

Bu sadece insanların tepkisini ölçmek için bir deneme balonuydu.

Aynı zamanda gelecek şeylerin bir duyurusuydu. Şimdiye kadar bildiğimiz gibi, dünya nüfusunun nihai hedefi, yakın zamanda tahrip edilen Gürcistan Rehber Taşlarında belirtildiği gibi, yarım milyar insanın düzeninde bir şeydir. – Endişelenmeyin, Kabal bu kitlesel soykırım hedefine ulaşamayacak. Ama şimdiden çok büyük zararlar verdi ve eğer durdurulmazsa, çoğu insanı en acımasız şekillerde öldürmeye devam edecek.

DSÖ, 2014 yılında aşılama on yılını ilan etti – 2020’den 2030’a kadar olan on yıla, yani BM Gündemi 2030’a atıfta bulunarak. Kimse dikkat etti mi? – KİM nereden bilebilirdi ki? Belki de Bill Gates, “bağışların” toplandığı “DSÖ salonlarında” emirleri fısıldıyordu. Uygun bir şekilde, bu DSÖ uyarısına yapılan herhangi bir referans internetten kayboldu.

Haziran 2016 – İsviçre Gotthard tünelinin açılışı – tünel inşaatı ile uzaktan ilgili olan kilitlenme – Luciferian seks dansları ve garip cinayetler ve ölümler – tasvir eden tuhaf bir Luciferian Kutlaması. Sembolizm dolu.

Google’ın açıklaması – “Tüneller kesinlikle yolculukları temsil ederken, daha çok yaşamın bir aşamasından diğerine geçişi sembolize ediyorlar. En ilkel anlamıyla, tünel doğum kanalını sembolize eder. Tıpkı bir bebeğin evrimleşip dışarıya doğru yolculuk etmesi gibi, bir hikayenin karakterleri de öyle.”

Ayrıca bu 6 dakikalık Gotthard Tüneli açılış video klibine bakın.

Hier klicken, um den Inhalt von YouTube anzuzeigen.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Bu kesinlikle karanlıktan geçen bir geçittir. Sürpriz değil. Kötülük ya da Lucifer hiçbir zaman bize, sıradan insanlara bir ışık dünyası yansıtmadı. Aksine, bizi ne kadar belirsiz tutarlarsa, o kadar çok korku aşılarlar, o kadar fazla kontrol kazanırlar. Ve görünüşe göre oynamak istedikleri şey bu. – Boşuna. Başarılı olamayacaklar.

Tam boyutlu resmi görmek için tıklayınız

NYC’de 18 Ekim 2019 tarihli Etkinlik 201 – Johns Hopkins Sağlık Güvenliği Merkezi, Dünya Ekonomik Forumu (WEF) ve Bill ve Melinda Gates Vakfı ile ortaklaşa olarak, 18 Ekim 2019’da New York’ta üst düzey bir pandemik egzersiz olan Event 201’e ev sahipliği yaptı.

Etkinliğin web sitesi, tatbikatı, “büyük ölçekli ekonomik ve toplumsal sonuçları azaltmak için şiddetli bir pandemiye yanıt sırasında kamu / özel sektör ortaklıklarının gerekli olacağı bir dönem” olarak tanımlıyor. Tatbikatın asıl amacı tam tersiydi, korona virüsü aracılığıyla.

Tesadüfen, birkaç hafta sonra, 2020’nin başında, SARS-Cov-2, diğer adıyla Covid-19 adı verilen bir korona virüsü patlak verdi. DSÖ, 11 Mart 2020’de dünya çapında bildirilen ölümlerin 5000’den az olduğu bir pandemi ilan etti. Bugün bildiklerimizi bilerek, şu soru sorulabilir: Bu ölüm raporları ne kadar güvenilir – o zaman ve bugün?

Bunu, 2017 / 2018 grip mevsiminde ABD’de 52.000 gribe bağlı ölümle karşılaştırın. Yaygın grip hiçbir zaman pandemi ilan edilmedi. Bunu gör.

Şimdi yaklaşan gıda kıtlığı, soğuk bir kış, kıtlık getirecek enerji kıtlığı konusunda uyarılıyoruz; artı, korkunç çift haneli enflasyondan önce gelen büyük bir durgunluk – bu da iflasları, işsizliği, yoksulluğu, sefaleti tetikleyecek – ve daha fazla ölümü tetikleyecek..

Canavarın yükselişi rahatsız edilmeden değildir. Başka yönlere çeken, onu aşağıya, yana doğru ve düpedüz birbirinden ayırmaya çalışan kuvvetler vardır. Işığın parlamasını sağlayan duvardaki devasa çatlak gittikçe büyüyor. Işık yeterli sayıda insana, kritik bir kütleye ulaştığında – Canavarın saltanatı sona yaklaşıyor olabilir.

Henüz orada değiliz. Maalesef. Ama olumlu düşünmeliyiz. Birbirimize ruhsal olarak ilham vermek. Zihinsel ve ruhsal bir birliktelik yaratmak. Biz, Uyanmış İnsanlar, bu şeytani çağı sona erdirebiliriz.

Yukarıda bahsedilen ipucunu takiben, Canavar çok dokunaçlı bir Canavar-Ahtapot olarak tasvir edilebilir. Her dokunaçların ölümcül bir görevi vardır. Birçok dokunaçların alt dokunaçları vardır. Bir dokunaç yenilirse, diğerleri savaşmaya devam edecek ve mağlup olan daha da büyük bir güçle geri dönecektir. Konsept budur.

Bu çoklu senaryoların ve oluşturdukları Büyük Resmin farkında ve bilincinde olmalıyız, böylece dikkatimizin tek bir senaryo tarafından saptırılmasına izin vermemeliyiz – örneğin, plandemik ve vaxx anlatısı. Her ne kadar kuşkusuz önemli olsa da, diğer tüm “dokunaç senaryoları” ile bağlantılı olmalıdır, aksi takdirde Büyük Sıfırlama Gündemi’nin genel hedeflerini, diğer adıyla BM Gündemi 2030’u kaçırmamalıyız.

Bu insan yapımı canice sefalet ve ölüm salgınını bir bütün olarak, bütünüyle durdurmak istiyoruz. Bunu bölmeye göre yaparsak, Canavarın üstesinden gelme şansımız büyük ölçüde azalır. Kült Kabal bir ya da iki dokunaç tarafından dikkatimizin dağılmasına güvenirken, diğerleri yavaş yavaş hedeflerine ulaşmak için – neredeyse hiç rahatsız edilmeden – ilerlemeye devam ediyor.

Tüm dokunaçların birbirine bağlı olduğunun farkında olmamız son derece önemlidir. Tesadüf yok; ve bu savaşta tek bir cephe hattı yok. Tüm insanlık, bu kürenin neresinde olursak olalım, ön cephedir. Bu aynı zamanda kaçış olmadığı anlamına gelir.

Ve bu çok önemli olmadığı sürece, uyanırız. Bu bizim kaçışımız. Biz, İnsanlar, ışığı görüyoruz ve Canavarın karanlığının artık bize ulaşamayacağı başka bir seviyeye yükseliyoruz. Halk Gücümüzün yeterince güçlü olması, bizi, insanlığı, içinden ve kolektif olarak farklı, daha yüksek ve aydınlanmış bir plana çekmesi için kritik bir kitleye ihtiyacımız var.

Bunu yapmak için, uyanık olanlar, Canavarı görenler, dokunaçları ve entrikalarını ölüm makineleri olarak görenler için, her zaman Büyük Sıfırlama’nın genel amacını, BM Gündemi 2030’u ve 4’ü görmemiz çok önemlidir.lik Sanayi Devrimi, dolayısıyla Büyük Resim.

Bir dokunaçla, örneğin covid anlatısıyla, önemli bir dokunaçla savaştığımızda, başkalarının da olduğunu ve covid’in tekerleğin içinde, Sıfırlama yıkımının dişlisinde sadece bir dişli olduğunu her zaman hatırlamalıyız.

Covid dokunaçlarının birçok alt dokunaçları vardır: Big Pharma bunlardan biridir; vaxx-manda bir diğeridir; işe yaramaz ve sosyal olarak aşağılayıcı zorla maske takma, sosyal mesafe ve ev-ofis çalışması, bireyleri aşağılamanın, ayırmanın ve izole etmenin tüm yollarıdır. Ve benzeri. Hepsi birbirleriyle güzel bir şekilde oynarlar, birbirlerini psikolojik, KORKU ve fiziksel olarak, covid hastalıkları dışındaki çeşitli biçimlerle, yani her türlü kanser, lösemi, karaciğer-böbrek ve kalp yetmezliği – ve çok daha fazlası ile güçlendirirler; hepsi potansiyel olarak ölümcül. Gerçekten de, covid-plandemiklerin neden olduğu söylenenden katlanarak daha fazla ölüme neden oldular.

Bu nedenle, tüm bilimsel bilgimizi vaxx tartışmasına veya covid enfeksiyonuna koymak akıllıca olmaz – gerçek mi, değil mi? Önemli değil. Ama sadece bunu yaparak, şeytanın ellerine oynuyoruz.

Covid sahtekarlığını tanımlamak bir zorunluluk olsa da – dolandırıcılığı tıp doktorları, virologlar ve diğer bilim adamları tarafından bilimsel olarak tanımlamak, ancak bu yeterli değildir. Genel olarak halk hileyi anlamalıdır, böylece korkuyu yok eden bağışıklık sistemini atabilirler.

Sıfırlamanın genel hedefleri düz görünümdedir. Bu nedenle, Tarikat’ın covid sahtekarlığını ve neden olduğu korkuyu Ahtapot-Canavar’ın diğer tüm dokunaçlarına ifşa etmeli ve bağlamalıyız. Tüm GREAT RESET Anlatısına bir bütün olarak ve dayanışma içinde savaşmalıyız..

Ahtapot-Canavarın Diğer Dokunaçları

Daha önce bahsedilen korku, bir başka ölümcül dokunaçtır. Psikolojide, korkunun – korkunun sürekli gerginliğinin – oto-bağışıklık savunmamızı düşürdüğü iyi bilinmektedir. Bizi sayısız farklı kanser ve hayati organlarımızın hastalıkları da dahil olmak üzere her türlü hastalığa karşı giderek daha savunmasız hale getirir. Hepsi ölüme yol açabilir, bu noktada hastalığın ve ölümün nedenini zehirli “covid-vaxx” a kadar izlemek neredeyse imkansız olacaktır.

Korku, canavarın en güçlü silahlarından biridir. Sadece doğal bağışıklığımızı yok etmekle kalmaz, korku bizi kör ve itaatkar yapar. Kendi insan haklarımıza kör. Korku için, Canavar’ın bizi güvence altına alacağını umarak onlardan vazgeçeriz. Bunun yerine, köleler haline geliyoruz – hükümetlerimizin köleleri, onlar da WEF’in hizmetkarları – ve Canavar.

Tam boyutlu resmi görmek için tıklayınız

İklim Değişikliği – gezegenin ısınacağı, biz insanların suçlu olduğumuz, aşırı miktarda fosil yakıt kullandığımız, sözde sera gazları yarattığımız, dünya sıcaklıklarını çatıdan geçirdiğimiz için her zaman en vahşi propagandayla itilen gündem. Yukarıda belirtildiği gibi, bu, Rockefeller tarafından başlatılan Roma Kulübü’nün (batı) dünyayı suçluluk duygusuyla köleleştirme gündeminin devamıdır.

Batı/Küresel Kuzey’in Judo-Hıristiyan inançlarından veya kültürlerinden bizler, suçluluk güdümlü yetiştirilmemizin bir parçası olarak suçluluk duygusuyla kuşatılmış durumdayız. Bu, dini cum kültürel mirasımızın bir parçası. Bu nedenle, bize, insanlara, iklim değişikliğine neden olan ölüm ve yıkımdan suçlu olduğumuz söylendiğinde son derece savunmasızız.

Canavar bu güvenlik açığı üzerinde oynuyor. Ve bu konuda çok başarılı.

Yeşil Gündem’i geliştirmek için, İklim Değişikliği anlatısı, Güney Avrupa ülkeleri – İspanya, Yunanistan, Portekiz, Fransa, İtalya ve transatlantik Amerika Birleşik Devletleri, ölümcül ani sellerle sık sık kesintiye uğrayan aşırı sıcak hava dalgalarıyla boğuşuyor. Bu süreçte, insan yapımı orman yangınları ormanları, yeryüzünde oksijenle yaşam sağlayan akciğerleri yok eder. Amaç, İklim Değişikliği gündemini geliştirmektir.

Bir itfaiyeci tarafından çekilen bu 1 dakikalık videoya, bir “kurtarma helikopterinin” Güney İspanya’daki ormanlara nasıl ateş püskürttüğünü izleyin. Metin İspanyolca’dır, ancak video kendi kendini açıklayıcıdır; metin gerekmez; bunu gör.

Gerçek bizden gizlenir, hatta sansürlenir. Sevgili ve cömert Toprak Anamız da dahil olmak üzere evren asla durgun değildir. Sürekli hareket halinde. Sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda sıcaklık açısından da.

Benmerkezciliğimiz, kısa yaşamlarımızla – ortalama 100 yıldan az – bizi evrenin merkezi yaptığımıza, olan her şeyin yaşamlarımızda meydana geldiğine, yani aşırı iklim değişikliklerinin / değişikliklerinin gerçekleştiğine inanmamızı sağlar.

Geçtiğimiz yaklaşık iki ay boyunca Küresel Kuzey, rekor sıcak hava dalgalarından ve yağmursuz rekor dönemlerden geçti. Fransa, İspanya, Almanya, İsviçre, Avrupa’daki diğer ülkeler ve ABD’nin bazı bölgeleri tarafından bildirildiği gibi, bunlar hava ölçümleri başladığından beri hiç yaşanmamış sıcak ve kuru büyülerdir, bazı ülkelerde 17 kadar erken bir tarihtelik Asır. 20’nin başlarında diğerlerindelik Asır. Avrupa’daki ve ABD’deki amansız sıcaklık, gıda mahsullerini yok ediyor, dünya çapında bir gıda kıtlığına katkıda bulunuyor, kıtlığa, çaresizliğe ve nihayetinde ölüme yol açıyor.

Canavarın bir alt dokunacı olarak, daha fazla korku, mahsul kaybı, kıtlık – ölüm.

Her ne kadar hiçbir yerde bahsedilmemiş veya kanıtlanmamış olsa da, bu kayıt fenomeni (henüz tam olarak analiz edilmemiş ve tespit edilmemiş) “mühendislik havası” gibi görünmektedir. Genellikle DARPA araştırmasının türüne ve DARPA’nın yayınladığı teknolojiye uyacaktır. DARPA, Pentagon sponsorluğunda kurulmuş bir düşünce kuruluşudur. Modifiye edilmiş hava koşulları güçlü silahlardır. Sessizce çalışıyorlar, gıda kıtlığına, kıtlığa ve ölüme neden oluyorlar – ve Büyük Sıfırlama’nın gündemine birden fazla şekilde katkıda bulunuyorlar. Bunu gör.

Tarım Arazilerinin Azaltılması – Tarım arazilerinin azaltılmasının uyumlu bir çabası da Büyük Sıfırlama gündeminin bir parçasıdır. Bill Gates, ABD’de ve hatta dünyanın diğer bölgelerinde tarım arazileri satın alıyor. Ukrayna’da zaten tarım arazilerinin hurdalarına sahip olduğu söyleniyor. Bkz. bunu [Almanca].

Gates, şimdiye kadar, çoğunlukla ABD’de ve aynı zamanda dünyanın başka yerlerinde en verimli tarım arazilerinin yaklaşık 300.000 hektarına sahiptir.

Tam boyutlu resmi görmek için tıklayınız

Gates’in sahip olduğu tarım arazileri, Küresel Uyarı’ya katkıda bulunan metan gazları bahanesiyle sığır eti üretmeyecek. Gates’in gıda azaltma kavramı altında, tarım arazileri hiç yiyecek üretmeyebilir – Açlık Oyunlarını hızlandırır..

Aynı şekilde, Klaus Schwab’ın Genç Küresel Liderler Akademisi’nin bir akademisyeni olan Mark Rutte’nin liderliğindeki Hollanda Hükümeti, Hollanda tarım arazilerini% 30 oranında azaltma konusunda kararlıdır. Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri’nden sonra dünyanın en büyük ikinci tarım ürünleri ihracatçısıdır. Bunu gör.

Hollandalı çiftçiler, toplantı çıktısını azaltmak için topraklarının hükümet tarafından zorla geri alınmasını protesto etmek için neredeyse iki aydır sokaklardalar. Şimdiye kadar boşuna.

Bunu gör.

Uluslararası taşımacılığın kısıtlanması

Havayolu endüstrisi, büyük ölçüde yapay personel kıtlığı ve çekici olmayan covid kısıtlamaları (birçok havayolu şirketinin personeli için bir vaxx zorunluluğu) nedeniyle uçuş indirimlerinden ciddi şekilde etkilenmektedir. Bunun, Küresel Kuzey’in yaz tatillerinde tam olarak önemli uçuş düşüşlerine yol açtığı söyleniyor.

Birçok batılı havayolunun mali durumu istikrarsızdır ve gazyağı / benzin / enerji fiyatları yükselmeye devam ettikçe daha da artabilir.

Büyük Sıfırlama’nın ustaları seyahat eden insanları istemiyorlar. Sabit olanlar kadar kontrol edilmesi kolay değildir.

Bu dokunaç en az iki amaca hizmet eder: i) insanları hareketsiz, birbirlerinden ve küresel hareketlerden daha izole tutar; ve ii) hareket edemeyen insanlar daha korkulu ve daha iyi kontrol edilebilir olabilirler.

Enerji – Gaz, Benzin, Elektrik, Kıtlık

Sonuçlar çok yönlüdür. İklim değişikliği gibi, enerji kıtlığı da her şeyi etkiliyor. Ekonomilerimizin büyüme hamlesi enerjiye dayanıyor. Enerji kıtlığı durgunluklara, ekonomik çıktıyı azaltmaya, işgücünü azaltmaya, yoksulluk – sefalet, hastalık – ve evet, ölüme yol açıyor.

Ama enerji sıkıntısı içinde DEĞİLİZ. Ukrayna-Rusya savaşı bahanesiyle yapay olarak bir enerji kıtlığı yaratılıyor ve bu da Büyük Sıfırlama gündemine hizmet etmek için yaratıldı: Büyük ölüm, ekonomik çöküş, iflaslar, yoksulluk – varlıkların alttan ve merkezden üstteki küçük seçkinlere kaymasına yol açıyor – ve tamamen dijitalleşmenin yükselişini hızlandırıyor – paradan insan beynine.

Ancak enerji sıkıntısı yok. Hepsi WEF’in ustaları ve Büyük Sıfırlama tarafından yapay olarak yaratıldı. Aşağıdaki videoya bakın.

Hier klicken, um den Inhalt von YouTube anzuzeigen.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Tabii ki, küresel Kuzey’in sıcak ve yağmursuz yaz aylarında yaşadıklarımız için daha birçok “dokunaç”, alt dokunaçlar ve motifler var. Ama sürüklenmeyi başardın. Sürekli sorarsanız: “Cui bono?” – veya “Kim yararlanır?” – Cevap sizi her zaman Büyük Sıfırlama adı verilen çoklu ölümcül dokunaçlarıyla aynı aşağılık ahtapota götürecektir.

WEF’ten Klaus Schwab ve arkadaşları tarafından tanımlanan bu arzu edilen dünya modeli, büyük ölçüde azaltılmış insanlarla ultra-neoliberal bir sisteme doğru bir dünyadır ve hayatta kalanlar, hiçbir şeye sahip olmaktan mutlu olmak için 5G ve yakında 6G ile manipüle edilebilen “trans insanlar” (Schwab’ın terimi) haline gelecektir.

Hepsini özetlemek gerekirse, her şeye hükmeden dijital kontrolle ilgili tehlikeleri kendimize hatırlatalım:

QR Koduna dikkat edin; Agenda ID2020’yi hatırlıyor musunuz?

Son bir not olarak, Dr. Vernon Coleman’ın tehlikeli yeni grip-vaxx hakkında kısa bir videosu (7 dk. 6 Ağustos 2022) – çocuklarınıza bakıyorsanız, videoya eklenen bir pdf dosyasının bir parçası olarak:

BAĞLANTI

Boris’in [Johnson] istifasıyla dikkatiniz dağılmış olsa da, İngiltere Hükümeti sessizce COVID Aşılı Çocukların herhangi bir nedenden ölme olasılığının% 4423 ve COVID-19’dan ölme olasılığının% 13.633 daha yüksek olduğunu doğruladı.

İşte Dr. Coleman’ın son tavsiye sözleri:

“Farkında ol. Kendine iyi bak.

Hükümetlerin söylediklerine inanmayın. Herkesi uyar.

Lütfen unutmayın, yalnız değilsiniz. Giderek daha fazla insan uyanıyor. Ve bir kez uyandıklarında, tekrar uyumaya gitmezler. Biz zaten komplocuların sizi inandırdığından çok daha büyük bir gücüz. Eğer bu savaşı kazanacaksak, o zaman tutkuyla, hakikatle savaşmalıyız ve kararlılıkla savaşmalıyız. Maske yok, test yok, jab yok. Hükümete güvenmeyin; kitle iletişim araçları yok ve hatırlayın – yanımızda Tanrı var.”

Kaynak:globalresearch

Peter Koenig, jeopolitik bir analist ve Dünya Bankası ve Dünya Sağlık Örgütü’nde (WHO) eski bir Kıdemli Ekonomisttir ve burada dünya çapında 30 yılı aşkın bir süredir çalışmaktadır. ABD, Avrupa ve Güney Amerika’daki üniversitelerde dersler vermektedir. Çevrimiçi dergiler için düzenli olarak yazıyor ve Implosion – An Economic Thriller about War, Environmental Destruction and Corporate Greed kitabının yazarı; ve Cynthia McKinney’in “When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politicalico-Economic Crisis” (Clarity Press – 1 Kasım 2020) adlı kitabının ortak yazarıdır.

Peter, Küreselleşme Araştırmaları Merkezi’nin (CRG) Araştırma Görevlisidir. Aynı zamanda Pekin’deki Renmin Üniversitesi Chongyang Enstitüsü’nün yerleşik olmayan bir Kıdemli Üyesidir.


Spread the love

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir