Vicdanların yeniden uyanışı: “3. Dünya savaşı tehdidi hepimize ağırdır” 

HABER ARŞIV2 KADIN YAZARLAR
Spread the love

Piskoposun durum okuması doğrular ve yanlışların bir kokteyli gibi olabilir. Arayışında değerli olan sessiz bir kabulle sistemin kutsamasını yapmamasıdır. Sınıfların savaşımı kavrama düzeyini yükseltecektir. Ya işçi sınıfı ve halkların yanında yada karşısında yapacaktır. Bugün savaşın karşısında olması, onu doğal olarak dünya halklarının yanında yapmaktadır. Silah, petrol, gıda stokçusu ve spekülatör sermayenin yol açtığı ve açabileceği felaketlerin karşısındadır. Bu duruşun analitik içeriği bu sesi tümüyle es geçmeyin dedirtir. Devrimci Demokrasi

Başpiskopos Carlo Maria Viganò

İsa Mesih’e övgüler yağdırdı.

Sevgili dostlar, General Michael Flynn mitinginiz için bir mesajla konuşmamı istedi.

Önerisini memnuniyetle kabul ettim, çünkü sizi selamlamak ve vicdanların bu yeniden uyanışında sizi cesaretlendirmek istiyorum. Eğer yeniden uyanıyorsanız, bunun nedeni, şimdiye kadar birisinin sizi uyumaya zorlamış olması, uyuşturması ve cezai eyleminde rahatsız edilmeden devam etmek için sizi planladığı şeyden uzaklaştırmış olmasıdır. Fakat Amerikalıların ve tüm halkların uykusu çok uzun sürdü: şimdi gözlerimizi açmanın, uyanmanın ve neler olduğunu ve neler olduğunu anlamanın tam zamanı. Harekete geçme zamanıdır.

Üçüncü dünya savaşı tehdidi hepimizin üzerinde ağır basıyor.

Bize Başkan Putin’in yayılmacı hırslarını desteklemek için Ukrayna’yı işgal ettiğini söylediler, ancak gerçekte Rusya’nın askeri operasyonunun asıl amacı derin devletin ve NATO’nun saldırganlığını önlemektir. Putin, hepimizi rehin tutan aynı küreselci seçkinlere karşı savaşıyor.

6 Mart’ta, Rusya’nın BM Büyükelçisi, iki yıldır savunduğunuz şeyi kınadı: Donald Trump’ın ABD’nin meşru Başkanı olduğunu ve seçimlerin, Avrupa uluslarının suç ortaklığıyla, Dominion aygıtı kullanılarak çarpıtıldığını ilan etti. Ve biliyoruz ki, Büyük Sıfırlama’nın gündemini ilerletmek için, ne pandemi maskaralığına ne de Rusya-Ukrayna krizinin tırmanmasına asla izin vermeyecek olan Trump’tan kurtulmak gerekiyordu.

Bu Ukrayna halkının savaşı değil. Rus kardeşlerine zulmeden Ukrayna halkı değil, neo-Nazi askeri milislerin desteklediği kukla bir hükümettir. Bugün kendisini kokain bağımlısı bir Başkan, Ukrayna nüfusu Avrupa’nın en yoksulları arasındayken milyarlarca vergi cennetinde saklayan eski bir aktör ve dansçı ile bulan küreselci kabal tarafından arzulanan yozlaşmış bir hükümet.

Bu Rus halkının savaşı değil. Rusya Federasyonu yıllardır Rusça konuşan azınlığa saygı talep ediyor ve uluslararası toplum her zaman diğer tarafa döndü.

Bu Avrupa uluslarının savaşı değil. Büyük Sıfırlama’nın uygulanmasını ve özgürlük, nüfusun yoksullaşması, küçük işletmelerin ortadan kaldırılması, insanlık dışı ve teknokratik bir yaşam modelinin dayatılması ve ulusların kimliğinin iptal edilmesinden oluşan diktatör bir rejimin uygulanmasını haklı çıkarmak için bir çatışma isteyen Avrupa Birliği liderleridir. 

ABD’nin Ukrayna’daki müttefikleri, NATO, Azak Taburu ve neo-Nazi bayraklarıyla. fotoğraf: russia-insider.com

Bu ABD’nin savaşı değildir. Amerikalılar Nazizm’e karşı savaştılar ve bugün Biden’ın gamalı haçı kaldıran ve Nazi fikirlerini yayan aşırılık yanlısı grupları destekleyen ve onlarla işbirliği yapan bir hükümete yardım etmesi skandaldır. Hizmetkarları artık tüm kurumlara sızmış olan derin devlet, “demokrasi ihraç etme” bahanesiyle tüm dünya üzerindeki egemenliğini genişletmek için savaş isterken, gerçekte sadece silah satmayı, kendini zenginleştirmeyi ve işgal edilen ülkelerin kaynaklarına el koymayı, yıkım ve ölüm ekmeyi düşünmektedir.

6 Ocak 2021’de Washington’daki Capitol’de Azak Taburu üyelerinin bulunduğunu öğrendiğimizde şaşırmamalıyız. Devlet düşmanları, siyasi rakiplerini suçlamak ve Başkan Trump’ı ayaklanmayla suçlamak için savaş suçlularıyla ittifak kurmaktan çekinmiyorlar. Tek başına bu gerçek, yıkıcı projelerini ve bunu başarmak için hiçbir şeyden vazgeçme niyetlerini anlamak için yeterli olmalıdır.

Bu savaşın arkasında, uluslararası dengeyi yok etme, Avrupa ülkelerini Büyük Sıfırlama’nın amaçlarıyla mükemmel bir uyum içinde, esas olarak Avrupa’yı etkileyen yaptırımlar uygulamaya zorlamak arzusu vardır. Rus gazına ve hammaddesine bağımlı ulusların ekonomisinin yok edilmesi, onları ABD’den (ihtiyaçlarından çok daha düşük miktarlarda ve çok daha yüksek bir fiyata) tedarik etmeye zorlamayı amaçlamaktadır, ancak her şeyden önce, Dışişleri Bakanlığı Siyasi İşler Müsteşarı Victoria Nuland’ın bir süre önce itiraf ettiği gibi, onları tabi tutmaya ve köleleştirmeye amaçlamaktadır.

Yanılsamalara kapılmayalım: Ulusal hükümetlerin ve uluslararası örgütlerin en üst mevkilerini işgal etmeyi başaran Yeni Dünya Düzeni’nin bu hizmetkarları bizim düşmanımızdır: Tanrı’nın iyi ve düşman düşmanları. Kaçımızı aşının etkilerinden, açlıktan veya bombalardan ölmek zorunda kalacaklarını umursamıyorlar: sadece güç, kişisel avantaj ve şimdiye kadar kimsenin suçlamaya ve kınamaya cesaret edemediği efendilerinin avantajıyla ilgileniyorlar.

Sağdaki resim: Hunter Biden

Bu savaş, Biden ailesinin, devasa komployu ve Joe ile Hunter’ın suç ortaklarıyla birlikte ellerini lekeledikleri çok ciddi suçları örtbas etme yönündeki acil ihtiyacından kaynaklanıyor. Onların Ukrayna topraklarında Soros’un ortaklaşa finanse ettiği Amerikan biyolaboratuvarlarının varlığına, Burisma’nın faaliyetlerine, Obama ve Clinton’ların para halkasına dahil olduklarına dair haberler, kendi içinde bize şu soruyu sorması gereken muazzam, skandal bir çıkar çatışmasını doğrulamaktadır: Joe Biden kimin adına konuşuyor?

ABD’nin çıkarlarının savunulması için mi konuşuyor, yoksa kendisinin ve oğlunun işlediği suçları gizlemek için mi? Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak mı konuşuyor yoksa derin devletin ve küreselci kabalın elinde bir kukla olarak mı konuşuyor?

Bu bir savaş: evet, bir süre önce başlayan, yeraltında kalan ve pandemiyle birlikte belirginleşen bir savaş. Bu, seçkinlerin tüm insanlığa karşı savaşıdır.

Bu bildirilmemiş bir savaştır, ancak reddedilen tedaviler ve zorla aşılar sonucunda milyonlarca kurbana sahip olan bir savaştır. Yeni Dünya Düzeni’nin size, bize, çocuklarımıza, değerlerimize ve geleceğimize karşı verdiği bir savaştır. Işığa karşı karanlık bir savaştır. Lux in tenebris lucet, vesaire tenebræ eam non comprehenderunt. Işık karanlıkta parlar ve Aziz John’un İncil’de bize söylediği gibi karanlık onu anlamaz (Jn 1:5). Çünkü karanlık ışıktan nefret eder. Işık gerçektir; açıklıktır; Dürüstlüktür. Işık İsa’dır. Karanlık yalandır; bu bir aldatmacadır; Bu bir komplo. Karanlık şeytanın krallığıdır.

Rusya Ukrayna’dan ne istiyor? Kırım’ın bağımsızlığını tanımak, Donetsk ve Lugansk’ın haklarını güvence altına almak, neo-Nazi hareketlerini bastırmak ve tarafsız kalmak. Bunlar önce BM’nin talep etmesi gereken şeyler. Ve Zelensky’nin kendisi, Putin’in askeri güçlerinin baskısı altında, barış koşullarını müzakere etmeye istekli olduğunu söyledi. Ancak Biden bunu istemiyor ve Zelensky’yi direnmeye zorluyor, Avrupa ülkelerini silah ve asker gönderme konusunda ileriye itiyor ve nükleer silahlarla önleyici müdahale tehdidinde bulunuyor.

Eğer barış gerçekten arzulansaydı, bu çatışma asla başlamamalıydı. Ancak Joe Biden’ın birkaç gün önce itiraf ettiği gibi, savaş da pandemi gibi “bir fırsattır”. Ve sakince bize yakında bir gıda acil durumuyla yüzleşmek zorunda kalacağımızı söylerken, suç ortakları son birkaç yılını milyonlarca dönümlük ekilebilir araziye sahip olmakla geçirdikten sonra, buğday ve tarım ürünlerinin satışından kâr elde etmeye hazırlanıyorlar. Yargıçlar bu kriminal spekülasyonlarda darbeyi tanımak için ne bekliyor? Ulusal çıkarları savunması ve vatandaşlarının iyiliğini desteklemesi gerekenleri daha ne kadar kendi çıkarlarına hizmet etmekte özgür bırakacaklar?

Bir Piskoposun neden bir politikacıdan duymayı beklediğiniz kelimelerle konuştuğunu merak ediyor olabilirsiniz. Belki de bunun nedeni, politikacıların neredeyse tüm sistemin hizmetkarları olmaları, küreselci kabal’a satılmaları, BigPharma, Soros veya derin devlet tarafından ödenmeleridir. Sadece birkaçı – ve hepiniz bu birkaçının kim olduğunu biliyorsunuz ve bazıları bugün burada – dünya çapındaki bu darbeyi kınama, ana akım anlatıya karşı çıkma ve vatandaşların temel haklarının ve anayasal özgürlüklerinin ihlaline karşı seslerini yükseltmeye cesaret etti.

Sizinle piskopos olarak konuşmama izin verin. İlk olarak iki yıl önce kınadım, ama şimdi bu komplocuların vahşice ve şiddetli saldırıları o kadar açık ki artık saklanamayacaklar bile. Bu, amacı olarak kimliğimizin, kültürümüzün ve inancımızın bir parçası olan her şeyin yok edilmesi olan elitlerin saldırısıdır. Ölümü arzulayan ve hayattan nefret eden şeytani bir elittir; hastalık isteyen ve sağlıktan nefret eden; barıştan nefret eden ve savaşı arzulayan; yalanlara dayandığı ve gerçeklerden nefret ettiği bir elit; Kölelik ve zorbalık isteyen ve Tanrı’nın çocuklarının özgürlüğünden nefret eden bir elit. Tanrı’dan nefret eden, Rabbimiz İsa Mesih’ten nefret eden ve kendini Şeytan’ın hizmetine adamış bir elittir.

Eğer gerçekten uyanmak istiyorsanız, protestonuza ilham veren şey büyük uyanışsa, gerçekliğin yüzüne bakma cesaretini göstermelisiniz, eğer bu hainler iktidara gelmeyi başardıysa ve bugün tek tek ulusların ve tüm dünyanın kaderine karar verebiliyorsa, bunun nedeni planlarının ilk işaretlerine karşı en başından beri tepki vermemiş olmamızdır.

Ailenin yok edilmesine göz yumduk, gerçek Tanrı’nın putlarla eşit bir zemine oturtulmasına katlandık, milyarlarca masum insanın kürtajla öldürülmesine izin verdik, çocuklarımızın ahlaksızlıkla, pornografiyle, cinsiyet teorisinin ve LGBT ideolojisinin bozulmasıyla yozlaşmasına izin verdik. Hükümdarlarımızın özgürlüğü Tanrı’ya ve ortak iyiye hizmet etmek için değil, Şeytan’a ibadet etmek ve günah ve ahlaksızlık yaymak için kullanmalarına izin verdik. Başkalarını doğal ve ilahi yasalara karşı hareket etmek için özgür bırakırsak, bizi dürüst ve iyi vatandaşlar olarak özgür bırakacaklarına inandık. Büyük bir aldatmacanın içine düştük, çünkü kötülüğe karşı toleransımız bugün mutlaka toplumun iyiliğe karşı hoşgörüsüzlüğüne dönüştü.

Harekete geçme zamanı geldi. Hepimiz uyanmalı, ayağa kalkmalı ve bizi yönetenlerin dürüst olmalarını, ortak iyiliği düşünmelerini ve vatandaşların dürüstçe yaşamalarına yardımcı olmak için onları seçenlere itaat etmelerini talep etmeliyiz, kendimizi her geçen gün daha fazla aşağılanmış, köle gibi muamele görmek ve atalarımızın zahmetli bir şekilde inşa ettiği her şeyin yok edilmesine tanık olmak zorunda kalmak yerine.

Yozlaşmışları ve hainleri kınamanın, halka değil, derin devlete ya da Yeni Dünya Düzeni’ne hizmet edenleri kovmanın zamanı geldi. Çünkü hiçbirimiz o Yeni Dünya Düzeni’ni, sadece salgınla, nükleer savaş tehdidiyle, ulusların yoksullaşmasıyla ve kimsenin istemediği ya da onaylamadığı saçma kuralların dayatılmasıyla bizi hala terörize edebileceklerini düşünen az sayıdaki kişi istemiyor.

Sadece ayağa kalkmanın değil, aynı zamanda dizlerimizin üzerine çökmenin de zamanı geldi: Black Lives Matter’ın yaptığı gibi değil, her iyi Hristiyan’ın Tanrı’nın Majesteleri’nin önünde yaptığı gibi. Dizlerimizin üzerinde, Kutsal Tespih ellerimizde, Günahlarımızı ve ulusların kamusal günahlarını affetmesi için Tanrı’ya dua etmek, O’na bize merhamet etmesi için yalvarmak ve O’na önce iyi Hristiyanlar, vatanseverler, dürüst vatandaşlar, sorumlu babalar ve ailelerin anneleri olarak yaşamaya kendimizi adadık, itaatkar çocuklar olarak, yiğit askerler olarak.

Vatandaşların çoğunluğuna ses veren, şu anda sürmekte olan darbeyi kınayan, güçlülerin göz yummalarını, lobilerin çıkar çatışmalarını ve ana akım medyanın yalanlarını ortaya çıkaran dünya çapında bir sivil hareket olan Anti-Küreselci İttifak’ı kurmanın zamanı geldi. Bu İttifak’ın küreselciliğin gündemini çürüten ve Doğal Hukuka, ortak iyiliğe ve iyi yönetişime uygun somut bir öneriyle karşı çıkan kendi açık ve ortak amacı olmalıdır. Uluslar arasında uyumu ve kendi vatanlarında yaşama haklarının tanınması gereken egemen halklar arasında barış içinde bir arada yaşamayı ve başkalarını sömürmeden ve sömürülmeden kendi geleceklerini ve refahlarını inşa etme haklarını teşvik eden bir öneri. Ulusların egemenliğine, dinin, kültürün ve geleneklerin korunmasına, yaşamın ve ailenin savunulmasına merkezilik kazandıran bir öneri. Son on yıllarda bize sadece ruhen ve bedenen yok etmek için dayatılan ideolojilerin diktatörlüğünün zincirlerini kesin olarak kıran bir öneri.

Sevgili dostlar, Amerika Birleşik Devletleri’ni Tanrı’nın altında Tek Ulus olarak tanıyan sizler, hükümet makamlarına sızmış komploculara, efendilerine itaat etmek için bir dünya çatışmasını kışkırtmaya istekli olan tüm yozlaşmış insanlara ve insanlığı Şeytan’ın nefret dolu tiranlığına tabi tutmak isteyen tüm hainlere tüm gücünüzle karşı koyma cesaretine ve tutarlılığına sahip olun.

Uyan, sevgili Amerikalılar! Uyan ve Aziz Paul’un dediği gibi ışık zırhını giy. İnancınıza, vatanınıza olan sevginize, meşru dürüstlük ve iyilik arzunuza, hakikate ve güzelliğe cesur şahitlik vermekten korkmayın. İsa’nın tarafını nasıl sağlayacağınızı biliyorsanız, O’nun kesin zaferi de sizin olacaktır.

Tanrı hepinizi kutsasın. Tanrı kutsal amaçlarla uyanışınızı kutsasın ve ilham kaynağı olsun. Tanrı Amerika Birleşik Devletleri’ni korusun.

*


Spread the love

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir